Silhoutte Sutur ipliklerinin klasik yüz germe işleminden farkı nedir?

Silhoutte Sutur iplikleri ile yapılan yüz germe operasyonu, cerrahi yüz germe işlemi sonucuna benzer ancak farklı olarak cerrahi iz/skar yoktur ve ameliyat sonrası morarma, şişlik, ödem gibi komplikasyonlar görülmez. İyileşme süreci kişinin cilt yapısına bağlı olarak değişir.

Yüz germe ameliyatından sonra nasıl bir sonuç alabilirim?

Yüz germe ameliyatın en büyük etkisi hastaya doğal bir görünüm kazandırmaktır.Yüz hatlarınız daha az yorgun, yüzünüz yenilenmiş olur ve kişi kendisini yeni görüntüsünden dolayı iyi hisseder. Bu gençleşme, tüm ifadesinin canlı olmasını sağlar. Yüz germe operasyonu sonrasında hastalar için en büyük avantaj iyileşme sürelerinin hızlı olmasıdır. Böylece kişiler sosyal hayatlarından kopmadan işlerine de devam edebilmektedir.

Yüz germe ameliyatı kimlere uygundur?

Yüz germe ameliyatı özellikle 25 yaş sonrası uygulanabilecek kısa süreli ve hemen etkisi görülen bir yöntemdir. Botox ya da yağ transferi, peeling gibi cilt soyma işlemleriyle birlikte kolayca kombinlenebilir. Böylece daha etkili bir sonuç alınır.

Silhoutte Sutur iplikleri başka hangi bölgelere uygulanır?

Silhoutte Sutur iplikler kullanılarak boyun germe işlemi de uygulanabilmektedir. Özellikle geniş, ağır ve sarkık boyunlarda liposuction teknolojisi ile yağ alma işlemiyle beraber mini boyun germe işlemi kısa süreli yapılan kombine tedaviler arasındadır.

İpliklerle yapılan yüz germe ameliyatı sonrası iyileşme süreci

Silhoutte Sutur iplikleri ile yapılan yüz germe ameliyatında hızlı ve ağrısız bir sonuç alabilirsiniz. Bu operasyon öğle tatil arası gibi kısa sürelerde dahi yapılabilir. Hastanede yatılması, istirahat ve pansuman gerektirmez. Operasyon sonrasında hasta yaklaşık 2-3 gün içinde sosyal hayatına geri dönebilirsiniz. İşlem tek seansta gerçekleştirilmekte ve sonuçlarını hemen görmekteyiz.